Technika

Model: Svetlo - lustre, lampy
Rozmer plagátu, ktorý je možné do tabule vložiť, je 51cmx75,5cm..
Model: FujiFilm Instax Wide
FujuFilm Instax je vhodný do vašich foto kútikov, pretože ponúka okamžitú tlač fotografií v najväčšom možnom rozmere, tj. 86x108mm. Instax fotoaparát má zabudovaný blesk. Cena prenájmu nezahŕňa fotografie...
Model: LED svetelná reťaz na baterky
Led svetelná reťaz je ideálna na dekorovanie stola, kvetinových aranžmánov alebo girland. Reťaz sa napája na tri AA baterky (baterky nie sú súčasťou prenájmu). Reťaz má 8-hodinový timer.Počet led svetiel: 80Vzdialenosť medzi led svetielkami: 10cmCelková dlžka: 8,9mDĺžka k prvému svetlu: 1m..
Model: Led svetlo PAR
Led atmosfericke podsvietenie je ideálne pre spestrenie akejkoľvek párty, oslavy alebo svadby. Jednoduchá manipulácia a prepínanie farieb pomocou ovládača (10 základnych farieb). Led svetlá sú určené do interiéru. Je potrebné ich pomocou káblov zapojiť do eletriky (káble sú v cene prenájmu).&nb..
Model: Svetlo - lustre, lampy
Luster má zástrčku, takže ho pomocou predlžovačky viete jednoducho zapojiť do elektriky.  Krištály sú z akrylu. Výška:  55 cmPriemer: 53 cm..
Model: Luster krištáľový biely - 8 žiaroviek
Krištáľový luster zpríjemní atmosféru každého eventu. Luster má zástrčku, takže ho pomocou predlžovačky viete jednoducho zapojiť do elektriky.  Luster je určeny do interiéru.Materiál: kov (rám), akryl (kryštáliky)Priemer: 80cmVýška: 75cmPočet žiaroviek: 8 (žiarovky sú súčasťou prenájmu)..
Model: Luster krištáľový elegance
Krištáľový luster elegance zpríjemní atmosféru každého eventu. Luster má zástrčku, takže ho pomocou predlžovačky viete jednoducho zapojiť do elektriky.  Výška:  59 cmPriemer: 40 cm..
Model: Luster krištáľový zlatý - 15 žiaroviek
Krištáľový luster zpríjemní atmosféru každého eventu. Luster má zástrčku, takže ho pomocou predlžovačky viete jednoducho zapojiť do elektriky.  Materiál: kov (rám), akryl (kryštáliky)Priemer: 80cmVýška: 70cmPočet žiaroviek: 15 (žiarovky sú súčasťou prenájmu)..
Model: Luster krištáľový zlatý - 8 žiaroviek
Krištáľový luster zpríjemní atmosféru každého eventu. Luster má zástrčku, takže ho pomocou predlžovačky viete jednoducho zapojiť do elektriky.  Materiál: kov (rám), akryl (kryštáliky)Priemer: 80cmVýška: 75cmPočet žiaroviek: 8 (žiarovky sú súčasťou prenájmu)..
Model: Svetlo - lustre, lampy
Výška lustra: 81 cmPriemer lustra: 40 cm..
Zobrazuje sa 1 až 12 z 25 položiek (3 stránok)
Ochrana súkromia na ambinetesrental.sk
Ambientesrental.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a v reklamných sieťach na ďalších weboch.